Правова інформація про видавця

AUTOonline GmbH Informationssysteme

ТОВ «Українско-польское підприємство «АВТО онлайн Україна»

Фактична адреса: вул. Пироговского 19, корпус 8, офіс 29, 03110, г. Київ, Україна

Юридична адреса: Харьківське шоссе 58-а, 02091, г. Київ, Україна

МФО: 300829, Філія ПАТ 'Марфін банк' в м. Києві, Номер рахунку: 26009416631,

ЕДРПОУ 35426501

 

Тел: +380 (44) 383-0608

Моб: +380 (67) 490-3636

http://www.autoonline.ua/

E-Mail: info@autoonline.ua

 

 

Авторські права:

AUTOonline GmbH Informationssysteme в особі «УПП «АВТО онлайн Україна» (далі «AUTOonline») або його партнери залишають за собою всі права на фотографії, авторські права або інші права промислової власності у змісті сайту www.autoonline.ua і www.autoonline.com. Будь-яке використання змісту сайту потребує попередньої угоди з AUTOonline.

 

У разі якщо AUTOonline ненавмисно порушив права на фотографії, авторські права або інші права промислової власності третіх осіб, будь ласка, зв'яжіться з нами. Ми перевіримо факт порушення і якщо порушення мало місце - ми видалимо відповідний зміст.

 

Відмова від відповідальності за наслідки використання:

1. Про АВТОонлайн:

AUTOonline намагається забезпечити максимальну якість, правильність, повноту інформації, що надана на веб-сайті www.autoonline.ua. Крім того, інформація, представлена ​​на сайті AUTOonline регулярно оновлюється. Однак, AUTOonline не несе ніякої відповідальності за інформацію, представлену на цьому сайті, а також за її актуальність, точність, повноту та якість. Тому, визначення актуальності, точності і повноти інформації та її відповідність індивідуальним вимогам переходить на особисту відповідальність кожного користувача даного веб-сайту. AUTOonline залишає за собою право вносити зміни або поправки до наданої інформації без попереднього повідомлення.

2. Докладна інформація про користувача:

Крім того, AUTOonline не бере на себе відповідальність і не гарантує актуальність, правильність, повноту та якість деталей (описів), внесених користувачами онлайн-платформи AUTOonline для визначення залишкової вартості та продажу транспортних засобів: (1). пошкоджених автомобілів і б/у транспортних засобів ("Залишкова вартість") і (2). транспортних засобів з автопарків ("Автопарки"), і не вважає таку інформацію своєю власною. Відповідальність за актуальність, правильність, повноту та якість деталей на платформі AUTOonline несуть користувачі платформи. AUTOonline не зобов'язаний перевіряти дані користувача на актуальність, правильність, повноту та якість. Однак, якщо нам стане відомо про можливі порушення закону або прав, ми негайно видалимо відповідну інформацію.

3. Посилання:

Сайти www.autoonline.ua і www.autoonline.com, а також інші сайти компанії і внутрішні посилання сайтів можуть містити посилання на сайти третіх сторін. Ми заявляємо, що AUTOonline не має впливу і не несе відповідальності за форму і зміст кожного пов'язаного сайту. AUTOonline не несе відповідальності і не гарантує актуальність, правильність, повноту і якість змісту інформації за цими посиланнями, і AUTOonline не приймає ці веб-сайти або їх зміст як свою власність. Якщо нам стане відомо про порушення закону на сайті, на який посилається AUTOonline, ми негайно видалимо це посилання.

Контакт

Служба підтримки:

+380 (44) 586 5270 (74)

Зворотній дзвінок

rueckruf
Ви бажаєте, щоб ми вам перетелефонували? Просто заповніть поля та відправте.

Сторінка: