Про АВТОонлайн

Чи можемо ми собі уявити найбільшу біржу в Європі?

AUTOonline - найбільша в Європі платформа з ринкової оцінки та продажу пошкоджених транспортних засобів і автопарків.

Компанія була заснована в 1996 році з головним офісом в Нойс, Німеччина, і в даний час в компанії працюють більше 100 співробітників по всьому світу. AUTOonline має дочірні компанії в більш ніж 20 країнах по всій Європі. Більше 4000 сертифікованих професійних дилерів можуть давати свої пропозиції за допомогою одного натиску миші. Щороку страхові компанії і експерти рекламують на біржі більше мільйона автомобілів по всьому світу.

AUTOonline також займається визначенням залишкової вартості транспортних засобів для страхових компаній і обслуговує клієнтів по всій Європі і Мексиці.

Компанія AUTOonline увійшла в міжнародну групу Solera Holdings, в яку входять такі компанії як Audatex, ABZ, Hollander, HPI, IMS, Informex, Sidexa.

Компанія AUTOonline представлена ​​на ринку України з 2007 року і на постійній основі співпрацює з більше ніж 50-а страховими компаніями України, такими як: АХА, Уніка, Гарант-Авто, ІНГО, УПСК, ТАС, Альфа, ПЗУ, Універсальна, Просто, Провідна, ВУСО і іншими. Наша співпраця з одного боку полегшує роботу експертів та служби врегулювання, а з іншого значно підвищує ефективність ринкової оцінки вартості тотально пошкоджених в ДТП транспортних засобів.

Протягом 2011 року середня кількість машин, за якими були організовані торги, досягла 400 в місяць. Запорукою цього стали: розвинена протягом чотирьох років мережа професійних покупців з власною матеріальною базою по всій Україні, дотримання практики реалізації машин страхувальників, гарантії викупу, загальноєвропейське програмне забезпечення і підтримка всього циклу врегулювання справ КАСКО.

Професійні учасники ринку - експерти, страхові компанії, фінансові компанії та професійні торговці - зустрічаються на професійній платформі, якій вони можуть повністю довіряти.

 

AUTOonline - це:

  • Приблизно 1 мільйон европейських транспортних засобів виставляються на AUTOonlіne в рік
  • dМайже 5500 транспортних засобів в день
  • З нами працюють більше 75% страхових компаній в Україні
  • Експертні організації активно використовують AUTOonline для ринкової оцінки вартості транспортних засобів
  • Більше 4500 автомобільних експертів, що працюють на нашій платформі
  • Більше 7100 активних дилерів з усією Європи визначають залишкову вартість через свої пропозиції, купують або перепродають автомобілі.

Контакт

Україна:

+380(44)383-0608


+380(44)586-5270 (74)

Росія:

+7(495)730-0770 вн. 2151

Зворотній дзвінок

rueckruf
Ви бажаєте, щоб ми вам перетелефонували? Просто заповніть поля та відправте.

Сторінка: