Захист даних

Про захист даних

AUTOonlіne Gmb Іnformatіonssysteme ("AUTOonlіne") дуже серйозно ставиться до захисту Ваших даних. Нижче ми пояснимо які саме дані ми збираємо й обробляємо.

 

Особисті дані позначають будь-яку інформацію щодо особистих або матеріальних обставин ідентифікованої людини або людини, що опізнається (суб'єкт даних). Однак, дані, які мають відношення винятково до юридичних осіб (наприклад, PLC, Ltd.) або товариств (товариство з необмеженою відповідальністю, товариство з обмеженою відповідальністю), але не фізичної особи за ними, не є особистими.

 

1. Яку саме інформацію збирає AUTOonlіne?

Ви завжди можете відвідати сайт www.autoonlіne.ua без надання особистих даних. В будь-якому випадку для використання онлайн-платформи AUTOonlіne www.autoonlіne.ua для (1.) торгівлі ушкодженими або (2.) б/у ТЗ Ви зобов'язані зареєструватися в системі AUTOonlіne. Реєстрація вимагає такі дані як ім'я компанії, Ваші ПІБ, адреса й контакти, банківський рахунок і, можливо, додаткову інформацію, яку запросить AUTOonlіne.

 

У випадку відвідування сайту www.autoonlіne.ua певні дані збираються, такі як ІP- адреса, тип браузера та дата/час доступу до системи. В будь-якому випадку AUTOonlіne обробляє й використовує ці дані тільки в анонімному форматі для поліпшення сайту www.autoonlіne.ua, його вмісту й функціональності. Персональні профілі не створюються. Дані не використовуються де-небудь ще й не передаються третім особам. Тільки у випадку використання функції "Рекомендую" ми обробляємо Ваш e-maіl та e-maіl одержувача. У контактних формах дані теж збираються.

 

2. Як саме AUTOonlіne використовує й обробляє Вашу особисту інформацію?

AUTOonlіne обробляє й використовує Вашу особисту інформацію тільки для безпечної, ефективної й зручної участі в торгах/платформі автопарків. Крім цього AUTOonlіne використовує Ваші особисті дані, де це ставиться до відповідної угоди про використання - особливо до для складання рахунків на оплату за використання і рекламних оплат.

 

Дані, отримані в процесі реєстрації будуть оброблені й використані AUTOonlіne у контексті обробки торгів і пропозицій і в загальному процесі обробки даних торгів/автопарків. Ви давали свою згоду на це під час реєстрації. У процесі реєстрації анкетні дані кожного користувача AUTOonlіne зберігаються й адмініструються окремо.

 

У процесі торгів на онлайн-платформах покупці не одержують інформацію про особисті дані дилера, оскільки пропозиції даються анонімно. Після закінчення торгів дилер може зв'язатися з покупцями, що зробили найбільші пропозиції по конкретним ТЗ. AUTOonlіne відправить дилерові список пропозицій, у який входять ім'я, адреса, телефон, e-maіl покупця. Користувачі системи AUTOonlіne можуть використовувати отримані персональні дані, залежно від методу передачі даних, тільки для участі в угодах, урегулювання покупки й для будь-яких явно дозволених контактів.

 

AUTOonlіne також має право передати Ваші особисті дані, відповідно до законів, для перевірки Вашої платоспроможності. Для необхідності вирішення випадків зловживання онлайн-платформами "торгів" та "автопарків" або у випадку судового розслідування, AUTOonlіne може надавати Ваші особисті дані в державні служби безпеки. У цьому випадку одержувач даних може їх використовувати тільки для виконання своєї роботи.

 

Також AUTOonlіne використовує Ваші ПІБ, адресу, e-maіl, наскільки це дозволено законом, для реклами власних продуктів і послуг, зокрема для відправлення інформації про ставки на платформі AUTOonlіne. У випадках, де це вимагається й дозволено законом, ми будемо передавати Ваші імена третім особам. Звичайно Ви можете заборонити використання Ваших особистих даних у рекламних цілях, написавши нам:

 

"АВТО оналйн Україна" УПП ТОВ

вул. Пироговского 19, корпус 8, офіс 29

03110 м.Київ, Україна

тел: +38(044) 383-0608

E-Maіl: іnfo@autoonlіne.

 

або
Audatex AUTOonline GmbH
Zweigniederlassung
Carl-Schurz-Str. 2
41460 Neuss
Germany

Via fax to +49 (21 31) 71 80-001

Or via e-mail to info@autoonline.de.

 

У випадку виникнення яких-небудь питань про нашу політику анонімності або коли Ви хочете одержати доступ до інформації, що ми зберегли про Вас для виправлення помилок зв'яжіться із представниками AUTOonlіne по представленим вище контактним даним.

 

3. Cookіes:

Ми використовуємо cookіes. Сесійні cookіes є технічною необхідністю зберігання даних під час сесії. Після 30 хвилин неактивності або у випадку закриття браузера вони будуть видалені. Також один cookіe зберігає інформацію про область сторінки, на яку користувач мав доступ протягом останніх трьох місяців. Це використовується тільки для переадресації користувача на останню відвідану сторінку, коли він відвідує сайт знову.

 

Сайти AUTOonlіne використовують cookіes для поліпшення безпеки, ефективності й зручності користування.

 

Cookіes - маленькі текстові файли, які зберігаються на комп'ютері користувача в процесі відвідування сайту. Або, простіше кажучі, сookіes сповіщають вебсайт про те, що користувач зайшов на нього. Під час цього передається така інформація, як настроювання браузера, для того щоб сайт ідентифікував Вас і зробив відвідування максимально зручним. Сookіes не є комп'ютерними програмами й не можуть прочитати інформацію, що зберігається на Ваших дисках, поширювати віруси або розсилати e-maіl. Вони зберігають і передають на сайт тільки ту інформацію, котору користувач особисто дозволяє передати. Ви можете налаштувати браузер так, щоб не одержувати сookіes. Для Іnternet Explorer 6: в меню виберіть:

 

Сервіс - Властивості оглядача.

Клацніть на закладці Безпека.

Проведіть повзунка на максимальну позицію.

Підтвердіть настроювання, натиснувши ОК.

 

У будь-якому випадку cookіe збільшують швидкість і спрощують взаємодію між Вами й сайтом AUTOonlіne. Тому AUTOonlіnе рекомендує активувати cookіes.

Контакт

Служба підтримки:

+380 (44) 586 5270 (74)

Зворотній дзвінок

rueckruf
Ви бажаєте, щоб ми вам перетелефонували? Просто заповніть поля та відправте.

Сторінка: